Monitory LCD w autobusach i tramwajach

Na system BusWiFi składają się produkowane przez nas monitory LCD Full HD montowane w pojazdach i platforma Digital Signage Out-of-Home.

Dzięki instalacji naszego systemu w swoim taborze, zyskujesz doskonały środek komunikacji z pasażerami, równocześnie podnosząc komfort ich podróży, a tym samym jakość świadczonych usług. Dodatkowo możemy wyposażyć pojazdy Twojej firmy w zestawy HotSpot, umożliwiające pasażerom dostęp do darmowego, bezprzewodowego internetu WiFi podczas podróży.

BusWiFi.TV to nie tylko reklama multimedialna na monitorach w autobusach. Prezentujemy pasażerom najświeższe informacje z kraju i świata, ciekawostki, wiadomości lokalne, prognozę pogody i wiele innych. Zarządzanie treściami wyświetlanymi na ekranach odbywa się online w czasie rzeczywistym.

O nic nie musisz się troszczyć. Kompleksowo zajmujemy się obsługą systemu reklamy multimedialnej, od produkcji i instalacji monitorów informacyjnych w autobusach, przez zarządzanie treściami, po serwis. Nasz system, może być zintegrowany z rozkładami jazdy i wyświetlać na bieżąco informacje o trasie i przystankach. Dzięki niemu, możesz również w prosty sposób komunikować się z pasażerami i informować ich np. o zmianach trasy.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy propozycję wdrożenia platformy BusWiFi we flocie Twojej firmy.

Podnieś prestiż swojej firmy i wyróżnij się na tle konkurencji z BusWiFi.TV!

 

Przykłady naszych wdrożeń

Kielce

BusWiFi.TV w Kieleckich autobusach

Wrocław

BusWiFi.TV w autobusie we Wrocławiu