BusWiFi w MPK Wrocław !

Z przyjemnością możemy ogłosić oficjalnie, że nasza sieć nośników digital BusWiFi pod marką BusTV digital signage rozszerza swój zasięg o MPK Wrocław! Każdy ze 100 autobusów marki Mercedes Benz w MPK Wrocław, a więc co 5 pojazd (!) w mieście wyposażony będzie w zarządzane i dostępne online 22 calowe ekrany.

Po okresie pilotażowym, już 21 autobusów wyposażonych jest w nasze nośniki.

Oprócz treści multimedialnych, wyświetlamy także informację pasażerską w czasie rzeczywistym (zawierającą numer linii i kierunek, najbliższe przystanki), datę i godzinę oraz prognozę pogody.

Zapraszamy do oglądania w pojazdach naszego przekazu (można podejrzeć naszą emisję na www.buswifi.tv) oraz zlecania emisji Państwa reklam w sekcji Reklamodawca !


Akceptuję Regulamin emisji reklam na Monitorach Reklamowych BusWIFI dostępny https://buswifi.pl/do-pobrania/ .
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora, moich danych osobowych dla celów niezbędnych do zawarcia i realizacji z Administratorem danych umowy zlecenia emisji reklamy na monitorach reklamowych, będących własnością Administratora.
Administrator informuje, że wyrażenie przez Państwa zgody jest dobrowolne. Jednakże, konsekwencją niepodania wymaganych danych osobowych będzie brak możliwości świadczenia przez Administratora na Państwa rzecz usług emisji reklamy. Warunkiem świadczenia usług przez Administratora jest podanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na używanie przez Administratora urządzeń końcowych, w tym telefonu i systemów wywołujących w celach marketingu bezpośredniego.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora dla własnych celów marketingowych podanych przeze mnie oraz zebranych w przyszłości przez Administratora moich danych osobowych.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od administratora informacji handlowych i marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych i tzw. automatycznych systemów wywołujących, wybierając jako formę kontaktu wiadomości elektroniczne (e-mail, sms/mms).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od administratora informacji handlowych i marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych i tzw. automatycznych systemów wywołujących, wybierając jako formę kontaktu połączenia głosowe rozmowa telefoniczna.

Administrator informuje, iż wyrażenie przez Państwa powyższej zgody/zgód jest dobrowolna. Udzieloną nam zgodę mogą Państwo prawo wycofać w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych przed cofnięciem zgody.