Przerwa świąteczna

Szanowni Państwo, 

w związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia pragniemy poinformować, iż w dniach 24-31 grudnia 2018 r. firma BusWifi spędza czas w gronie rodzin i bliskich, co oznacza, że w tych dniach nie przyjmujemy i nie realizujemy zleceń emisji reklamy lub dodatkowych obowiązków związanych z bieżącą działalności spółki. Jeśli zależy Państwu, by reklama na naszych ekranach w środkach komunikacji miejskiej pojawiła się jeszcze w grudniu lub w pierwszym tygodniu stycznia, prosimy o kontakt do 21 grudnia do godz. 14.

Jednocześnie chcielibyśmy życzyć Państwu zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w 2019 roku. Niech ten świąteczny czas będzie pełen atmosfery radości, wytchnienia i zatrzymania od codziennego pędu. 

Zarząd i Pracownicy firmy BusWifi 

 


Akceptuję Regulamin emisji reklam na Monitorach Reklamowych BusWIFI dostępny https://buswifi.pl/do-pobrania/ .
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora, moich danych osobowych dla celów niezbędnych do zawarcia i realizacji z Administratorem danych umowy zlecenia emisji reklamy na monitorach reklamowych, będących własnością Administratora.
Administrator informuje, że wyrażenie przez Państwa zgody jest dobrowolne. Jednakże, konsekwencją niepodania wymaganych danych osobowych będzie brak możliwości świadczenia przez Administratora na Państwa rzecz usług emisji reklamy. Warunkiem świadczenia usług przez Administratora jest podanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na używanie przez Administratora urządzeń końcowych, w tym telefonu i systemów wywołujących w celach marketingu bezpośredniego.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora dla własnych celów marketingowych podanych przeze mnie oraz zebranych w przyszłości przez Administratora moich danych osobowych.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od administratora informacji handlowych i marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych i tzw. automatycznych systemów wywołujących, wybierając jako formę kontaktu wiadomości elektroniczne (e-mail, sms/mms).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od administratora informacji handlowych i marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych i tzw. automatycznych systemów wywołujących, wybierając jako formę kontaktu połączenia głosowe rozmowa telefoniczna.

Administrator informuje, iż wyrażenie przez Państwa powyższej zgody/zgód jest dobrowolna. Udzieloną nam zgodę mogą Państwo prawo wycofać w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych przed cofnięciem zgody.