#zostanwdomu

📣 W ramach akcji: #zostanwdomu przygotowaliśmy spot do emisji na telebimach i monitorach. Spot udostępniamy do emisji wszystkim chętnym posiadaczom takich nośników. Poniżej link do pobrania spotu (w rozdzielczości 1920×1080 px, w 3 formatach do wyboru: mp4, avi, wmv):➡️ https://we.tl/t-qHt8SKlIZb📧 Jeśli macie Państwo chęć emitowania takiej prospołecznej komunikacji i potrzebujecie spot o określonych parametrach, prosimy o przesłanie na adres biuro@spotpro.pl informacji o wymaganej rozdzielczości i formacie pliku. Spot we wskazanych parametrach Państwa nośnika przygotujemy nieodpłatnie i odeślemy najszybciej jak to możliwe.☀️ Życzymy wszystkim dużo zdrowia!

Opublikowany przez SPOTPRO Poniedziałek, 16 marca 2020


  Akceptuję Regulamin emisji reklam na Monitorach Reklamowych BusWIFI dostępny https://buswifi.pl/do-pobrania/ .
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora, moich danych osobowych dla celów niezbędnych do zawarcia i realizacji z Administratorem danych umowy zlecenia emisji reklamy na monitorach reklamowych, będących własnością Administratora.
  Administrator informuje, że wyrażenie przez Państwa zgody jest dobrowolne. Jednakże, konsekwencją niepodania wymaganych danych osobowych będzie brak możliwości świadczenia przez Administratora na Państwa rzecz usług emisji reklamy. Warunkiem świadczenia usług przez Administratora jest podanie danych osobowych.

  Wyrażam zgodę na używanie przez Administratora urządzeń końcowych, w tym telefonu i systemów wywołujących w celach marketingu bezpośredniego.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora dla własnych celów marketingowych podanych przeze mnie oraz zebranych w przyszłości przez Administratora moich danych osobowych.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od administratora informacji handlowych i marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych i tzw. automatycznych systemów wywołujących, wybierając jako formę kontaktu wiadomości elektroniczne (e-mail, sms/mms).
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od administratora informacji handlowych i marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych i tzw. automatycznych systemów wywołujących, wybierając jako formę kontaktu połączenia głosowe rozmowa telefoniczna.

  Administrator informuje, iż wyrażenie przez Państwa powyższej zgody/zgód jest dobrowolna. Udzieloną nam zgodę mogą Państwo prawo wycofać w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych przed cofnięciem zgody.