Mistrzowska drużyna

Ostatnio podróżował z nami trzykrotny Mistrz Świata na żużlu, Drużynowy Mistrz Polski na żużlu 2021 Tai Woffinden . Mimo że często nie podróżuje komunikacją miejską, bardzo podobało mu się, że zobaczył relację ze zdobycia mistrzostwa oraz swoje zdjęcie z córeczką na naszych nośnikach. Może teraz będzie zdarzać się to czyściej – podróżując z nami nie będziecie się nudzić i może spotkacie kogoś znanego. Ekrany BusWiFi zapewniają rozrywkę – dziękujemy naszym partnerom – MPK Wrocław, który wozi także kibiców WTS Sparta Wrocław oraz Spotpro, który wywiązał się wzorowo z zadania nakręcenia filmu.

Zamysłem przy tworzeniu wideo było przedstawienie historyjki, która pokazuje, że podróż komunikacją miejską może być bardzo rozrywkowa. Komunikacja miejska, wspierana przez nośniki BusWiFi pozwala na komfortowe podróżowanie właśnie między innymi na mecze żużlowe we Wrocławiu. A BusWiFi podczas sezonu wspomaga klub Sparty Wrocław w informowaniu o możliwości nabywania biletów. W trakcie sezonu, ale także też poza nim (jak to ma miejsce teraz), kiedy zaczynamy już powoli tęsknić za emocjami na Stadionie Olimpijskim, na naszych nośnikach możecie przeczytać wiadomości z klubu, między innymi o tym, kto tworzyć będzie jej skład w nadchodzącym sezonie.

Mamy nadzieję, że nasza ramówka choć troszkę pomoże Wam w podniesieniu głów znad swoich telefonów komórkowych, spojrzeniu w nasz ekran, a także rozejrzeniu się wokół was – kto wie, może ktoś znany podróżuje z Wami? 🙂


  Akceptuję Regulamin emisji reklam na Monitorach Reklamowych BusWIFI dostępny https://buswifi.pl/do-pobrania/ .
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora, moich danych osobowych dla celów niezbędnych do zawarcia i realizacji z Administratorem danych umowy zlecenia emisji reklamy na monitorach reklamowych, będących własnością Administratora.
  Administrator informuje, że wyrażenie przez Państwa zgody jest dobrowolne. Jednakże, konsekwencją niepodania wymaganych danych osobowych będzie brak możliwości świadczenia przez Administratora na Państwa rzecz usług emisji reklamy. Warunkiem świadczenia usług przez Administratora jest podanie danych osobowych.

  Wyrażam zgodę na używanie przez Administratora urządzeń końcowych, w tym telefonu i systemów wywołujących w celach marketingu bezpośredniego.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora dla własnych celów marketingowych podanych przeze mnie oraz zebranych w przyszłości przez Administratora moich danych osobowych.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od administratora informacji handlowych i marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych i tzw. automatycznych systemów wywołujących, wybierając jako formę kontaktu wiadomości elektroniczne (e-mail, sms/mms).
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od administratora informacji handlowych i marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych i tzw. automatycznych systemów wywołujących, wybierając jako formę kontaktu połączenia głosowe rozmowa telefoniczna.

  Administrator informuje, iż wyrażenie przez Państwa powyższej zgody/zgód jest dobrowolna. Udzieloną nam zgodę mogą Państwo prawo wycofać w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych przed cofnięciem zgody.