Niesamowite wydarzenie i KONKURS

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU

W KONKURSIE

 #ZLAPTRAMWAJ z @taiwoffinden

Wielkimi krokami zbliża się ważne wydarzenie żużlowca Sparty Wrocław  TAIA WOFFINDENA, które odbędzie się 16 czerwca na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu.

Więcej informacji: Tutaj

W związku z tym przygotowaliśmy dla Was świetne nagrody:  autobiografię z autografem Taia Woffindena oraz 2 bilety na Jego Jubileusz 10 lecia.

Co należy zrobić, żeby wygrać 🏆 ?

 • Polub nasz post konkursowy
 • Wypatruj na ulicach Wrocławia nasz oklejony tramwaj 🚋 o numerze bocznym 3116 i zrób jego zdjęcie 📸, a następnie zamieść je w komentarzu pod postem konkursowym na naszym Facebooku.
 • Oznacz wszystkie osoby, z którymi wiernie kibicujesz Taiowi Woffindenowi i Sparcie Wrocław

⏳ KONKURS trwa do 15 czerwca do godziny 15.00
💥 #zlaptramwaj #catchtram #konkurs #wezudzialwkonkursie #twoffinden #spartawroclaw #miastowroclaw

Regulamin konkursu dostępny na : www.buswifi.pl


  Akceptuję Regulamin emisji reklam na Monitorach Reklamowych BusWIFI dostępny https://buswifi.pl/do-pobrania/ .
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora, moich danych osobowych dla celów niezbędnych do zawarcia i realizacji z Administratorem danych umowy zlecenia emisji reklamy na monitorach reklamowych, będących własnością Administratora.
  Administrator informuje, że wyrażenie przez Państwa zgody jest dobrowolne. Jednakże, konsekwencją niepodania wymaganych danych osobowych będzie brak możliwości świadczenia przez Administratora na Państwa rzecz usług emisji reklamy. Warunkiem świadczenia usług przez Administratora jest podanie danych osobowych.

  Wyrażam zgodę na używanie przez Administratora urządzeń końcowych, w tym telefonu i systemów wywołujących w celach marketingu bezpośredniego.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora dla własnych celów marketingowych podanych przeze mnie oraz zebranych w przyszłości przez Administratora moich danych osobowych.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od administratora informacji handlowych i marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych i tzw. automatycznych systemów wywołujących, wybierając jako formę kontaktu wiadomości elektroniczne (e-mail, sms/mms).
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od administratora informacji handlowych i marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych i tzw. automatycznych systemów wywołujących, wybierając jako formę kontaktu połączenia głosowe rozmowa telefoniczna.

  Administrator informuje, iż wyrażenie przez Państwa powyższej zgody/zgód jest dobrowolna. Udzieloną nam zgodę mogą Państwo prawo wycofać w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych przed cofnięciem zgody.