BusWiFi Black Weeks 2023

Czekasz na Black Weeks?
To jedyne takie dni w roku, aby  upolować szalenie atrakcyjne okazje 🤗

W BusWiFi święto zakupów startuje już 15 listopada i  trwa aż 4 tygodnie.

Zareklamuj się na naszych 22″ ekranach LCD w komunikacji miejskiej za 50% ceny !!!

Każdy klient, który zdecyduje się na zakup emisji reklam na naszych 22″ ekranach LCD w komunikacji miejskiej w Poznaniu, Wrocławiu, Kielcach lub Katowicach, drugą taką samą kampanię otrzyma GRATIS ❗️❗️❗️

ZASADY PROMOCJI !!!

 • 👉polub nasz funpage www.facebook.com/buswifi/
 • 👉 podpisz z nami zlecenie w dniach 15.11-15.12.2023
 •  👉 Minimalny czas trwania emisji to 7 dni
 •  👉 faktura za kampanię musi być wystawiona i uregulowana najpóźniej do 30.12.2023
 • 👉 WAŻNE ! kampanię możesz zrealizować aż do 30.03.2024!


  Akceptuję Regulamin emisji reklam na Monitorach Reklamowych BusWIFI dostępny https://buswifi.pl/do-pobrania/ .
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora, moich danych osobowych dla celów niezbędnych do zawarcia i realizacji z Administratorem danych umowy zlecenia emisji reklamy na monitorach reklamowych, będących własnością Administratora.
  Administrator informuje, że wyrażenie przez Państwa zgody jest dobrowolne. Jednakże, konsekwencją niepodania wymaganych danych osobowych będzie brak możliwości świadczenia przez Administratora na Państwa rzecz usług emisji reklamy. Warunkiem świadczenia usług przez Administratora jest podanie danych osobowych.

  Wyrażam zgodę na używanie przez Administratora urządzeń końcowych, w tym telefonu i systemów wywołujących w celach marketingu bezpośredniego.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora dla własnych celów marketingowych podanych przeze mnie oraz zebranych w przyszłości przez Administratora moich danych osobowych.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od administratora informacji handlowych i marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych i tzw. automatycznych systemów wywołujących, wybierając jako formę kontaktu wiadomości elektroniczne (e-mail, sms/mms).
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od administratora informacji handlowych i marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych i tzw. automatycznych systemów wywołujących, wybierając jako formę kontaktu połączenia głosowe rozmowa telefoniczna.

  Administrator informuje, iż wyrażenie przez Państwa powyższej zgody/zgód jest dobrowolna. Udzieloną nam zgodę mogą Państwo prawo wycofać w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych przed cofnięciem zgody.