Wielka wyprzedaż reklam 2024

WIELKA WYPRZEDAŻ REKLAM 2024 W BUSWIFI

Zapraszamy do skorzystania z naszej corocznej akcji promocyjnej obowiązującej w dniach 5.02-5.03.2024.

Każdy klient, który zdecyduje się na zakup kampanii reklamowej na naszych 22″ ekranach LCD w komunikacji miejskiej w Poznaniu, Wrocławiu, Kielcach lub Katowicach otrzyma rabat w postaci zwrotu 50% wartości tego zlecenia do wykorzystania na kolejną kampanię ❗️❗️❗️

ZASADY PROMOCJI !!!

👉 podpisz z nami zlecenie w dniach 5.02-5.03.2024

👉 promocja dotyczy kampanii na ekranach LCD w komunikacji miejskiej w następujących miastach : Poznań, Wrocław, Katowice, Kielce

👉 Kup dowolną emisję reklam na ekranach BusWiFi Media , a 50% jej wartości otrzymasz do wykorzystania na następną kampanięUWAGA: Wartość następnej kampanii nie może być mniejsza niż wartość rabatu

👉kampanie możesz zrealizować najpóźniej do 30.04.2023

Masz pytania? Napisz do nas : info@buswifi.pl lub zadzwoń 61-624-86-82


  Akceptuję Regulamin emisji reklam na Monitorach Reklamowych BusWIFI dostępny https://buswifi.pl/do-pobrania/ .
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora, moich danych osobowych dla celów niezbędnych do zawarcia i realizacji z Administratorem danych umowy zlecenia emisji reklamy na monitorach reklamowych, będących własnością Administratora.
  Administrator informuje, że wyrażenie przez Państwa zgody jest dobrowolne. Jednakże, konsekwencją niepodania wymaganych danych osobowych będzie brak możliwości świadczenia przez Administratora na Państwa rzecz usług emisji reklamy. Warunkiem świadczenia usług przez Administratora jest podanie danych osobowych.

  Wyrażam zgodę na używanie przez Administratora urządzeń końcowych, w tym telefonu i systemów wywołujących w celach marketingu bezpośredniego.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora dla własnych celów marketingowych podanych przeze mnie oraz zebranych w przyszłości przez Administratora moich danych osobowych.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od administratora informacji handlowych i marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych i tzw. automatycznych systemów wywołujących, wybierając jako formę kontaktu wiadomości elektroniczne (e-mail, sms/mms).
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od administratora informacji handlowych i marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych i tzw. automatycznych systemów wywołujących, wybierając jako formę kontaktu połączenia głosowe rozmowa telefoniczna.

  Administrator informuje, iż wyrażenie przez Państwa powyższej zgody/zgód jest dobrowolna. Udzieloną nam zgodę mogą Państwo prawo wycofać w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych przed cofnięciem zgody.