Modernizacja nabiera tempa

W BusWiFi jest jak zawsze jest bardzo intensywnie 😉

Nasz prężnie działający dział serwisowy kontynuuje nieprzerwanie swoją modernizację i rozwój sieci – tym razem pracujemy w Katowicach, w których dookoła zajezdni rośnie prawdziwe „City”- sami spójrzcie na zdjęcie.

Jednym z naszych priorytetów jest 100 % sprawność naszej własnej sieci ekranów LCD w komunikacji miejskiej.
W środku nocy, kiedy autobusy mają przerwę i wracają do zajezdni, my wnikliwie modernizujemy nasze systemy, dzięki czemu ekrany są nie tylko nowoczesne, ale i skuteczne.

To idealne miejsce dla Twojej reklamy, która dotrze do szerokiego grona odbiorców biznesowych i indywidualnych. Zadzwoń lub napisz do nas, a my chętnie przygotujemy spersonalizowaną ofertę właśnie dla Ciebie ✋🤚


  Akceptuję Regulamin emisji reklam na Monitorach Reklamowych BusWIFI dostępny https://buswifi.pl/do-pobrania/ .
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora, moich danych osobowych dla celów niezbędnych do zawarcia i realizacji z Administratorem danych umowy zlecenia emisji reklamy na monitorach reklamowych, będących własnością Administratora.
  Administrator informuje, że wyrażenie przez Państwa zgody jest dobrowolne. Jednakże, konsekwencją niepodania wymaganych danych osobowych będzie brak możliwości świadczenia przez Administratora na Państwa rzecz usług emisji reklamy. Warunkiem świadczenia usług przez Administratora jest podanie danych osobowych.

  Wyrażam zgodę na używanie przez Administratora urządzeń końcowych, w tym telefonu i systemów wywołujących w celach marketingu bezpośredniego.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora dla własnych celów marketingowych podanych przeze mnie oraz zebranych w przyszłości przez Administratora moich danych osobowych.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od administratora informacji handlowych i marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych i tzw. automatycznych systemów wywołujących, wybierając jako formę kontaktu wiadomości elektroniczne (e-mail, sms/mms).
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od administratora informacji handlowych i marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych i tzw. automatycznych systemów wywołujących, wybierając jako formę kontaktu połączenia głosowe rozmowa telefoniczna.

  Administrator informuje, iż wyrażenie przez Państwa powyższej zgody/zgód jest dobrowolna. Udzieloną nam zgodę mogą Państwo prawo wycofać w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych przed cofnięciem zgody.