20 czerwca 2017

Pasażer

 

Darmowy internet dla pasażerów

Jeśli podróżujesz autobusem oznakowanym logo BusWiFi.tv sprawdź czy wyposażony jest w nasz hotspot. Instalujemy je razem z naszą platformą reklamy multimedialnej na życzenie przewoźnika.

Jak skorzystać z internetu?*

 • Będąc w autobusie, skorzystaj ze swojego urządzenia mobilnego (smartfona, tabletu lub laptopa)
 • Wyszukaj sieć wifi o nazwie BusWiFi i połącz się z nią. Nie wymagamy logowania!
 • To wszystko! Korzystaj za darmo z internetu podczas podróży!

*Korzystając z internetu BusWiFi, akceptujesz Regulamin korzystania z punktu dostępowego do Internetu BusWiFi.

Podobają Ci się informacje wyświetlane na naszych monitorach LCD w autobusach? A może coś ciekawego dzieje się w okolicy i uważasz, że powinniśmy o tym informować? Powiadom nas o tym na naszym fanpage.


  Akceptuję Regulamin emisji reklam na Monitorach Reklamowych BusWIFI dostępny https://buswifi.pl/do-pobrania/ .
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora, moich danych osobowych dla celów niezbędnych do zawarcia i realizacji z Administratorem danych umowy zlecenia emisji reklamy na monitorach reklamowych, będących własnością Administratora.
  Administrator informuje, że wyrażenie przez Państwa zgody jest dobrowolne. Jednakże, konsekwencją niepodania wymaganych danych osobowych będzie brak możliwości świadczenia przez Administratora na Państwa rzecz usług emisji reklamy. Warunkiem świadczenia usług przez Administratora jest podanie danych osobowych.

  Wyrażam zgodę na używanie przez Administratora urządzeń końcowych, w tym telefonu i systemów wywołujących w celach marketingu bezpośredniego.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora dla własnych celów marketingowych podanych przeze mnie oraz zebranych w przyszłości przez Administratora moich danych osobowych.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od administratora informacji handlowych i marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych i tzw. automatycznych systemów wywołujących, wybierając jako formę kontaktu wiadomości elektroniczne (e-mail, sms/mms).
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od administratora informacji handlowych i marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych i tzw. automatycznych systemów wywołujących, wybierając jako formę kontaktu połączenia głosowe rozmowa telefoniczna.

  Administrator informuje, iż wyrażenie przez Państwa powyższej zgody/zgód jest dobrowolna. Udzieloną nam zgodę mogą Państwo prawo wycofać w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych przed cofnięciem zgody.