Monitory LCD w autobusach i tramwajach

Na system BusWiFi składają się produkowane przez nas monitory LCD Full HD montowane w pojazdach i platforma Digital Signage Out-of-Home.

Dzięki instalacji naszego systemu w swoim taborze, zyskujesz doskonały środek komunikacji z pasażerami, równocześnie podnosząc komfort ich podróży, a tym samym jakość świadczonych usług. Dodatkowo możemy wyposażyć pojazdy Twojej firmy w zestawy HotSpot, umożliwiające pasażerom dostęp do darmowego, bezprzewodowego internetu WiFi podczas podróży.

BusWiFi.TV to nie tylko reklama multimedialna na monitorach w autobusach. Prezentujemy pasażerom najświeższe informacje z kraju i świata, ciekawostki, wiadomości lokalne, prognozę pogody i wiele innych. Zarządzanie treściami wyświetlanymi na ekranach odbywa się online w czasie rzeczywistym.

O nic nie musisz się troszczyć. Kompleksowo zajmujemy się obsługą systemu reklamy multimedialnej, od produkcji i instalacji monitorów informacyjnych w autobusach, przez zarządzanie treściami, po serwis. Nasz system, może być zintegrowany z rozkładami jazdy i wyświetlać na bieżąco informacje o trasie i przystankach. Dzięki niemu, możesz również w prosty sposób komunikować się z pasażerami i informować ich np. o zmianach trasy.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy propozycję wdrożenia platformy BusWiFi we flocie Twojej firmy.

Podnieś prestiż swojej firmy i wyróżnij się na tle konkurencji z BusWiFi.TV!

 

Przykłady naszych wdrożeń

Kielce

BusWiFi.TV w Kieleckich autobusach

Wrocław

BusWiFi.TV w autobusie we Wrocławiu


  Akceptuję Regulamin emisji reklam na Monitorach Reklamowych BusWIFI dostępny https://buswifi.pl/do-pobrania/ .
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora, moich danych osobowych dla celów niezbędnych do zawarcia i realizacji z Administratorem danych umowy zlecenia emisji reklamy na monitorach reklamowych, będących własnością Administratora.
  Administrator informuje, że wyrażenie przez Państwa zgody jest dobrowolne. Jednakże, konsekwencją niepodania wymaganych danych osobowych będzie brak możliwości świadczenia przez Administratora na Państwa rzecz usług emisji reklamy. Warunkiem świadczenia usług przez Administratora jest podanie danych osobowych.

  Wyrażam zgodę na używanie przez Administratora urządzeń końcowych, w tym telefonu i systemów wywołujących w celach marketingu bezpośredniego.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora dla własnych celów marketingowych podanych przeze mnie oraz zebranych w przyszłości przez Administratora moich danych osobowych.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od administratora informacji handlowych i marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych i tzw. automatycznych systemów wywołujących, wybierając jako formę kontaktu wiadomości elektroniczne (e-mail, sms/mms).
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od administratora informacji handlowych i marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych i tzw. automatycznych systemów wywołujących, wybierając jako formę kontaktu połączenia głosowe rozmowa telefoniczna.

  Administrator informuje, iż wyrażenie przez Państwa powyższej zgody/zgód jest dobrowolna. Udzieloną nam zgodę mogą Państwo prawo wycofać w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych przed cofnięciem zgody.