UWAGA 📣📣📣 Ruszamy z kolejnym KONKURSEM 🏆🙌⚽️

Lech Poznań po raz 8 w swojej historii sięgnął po tytuł MISTRZA POLSKI dlatego, chcielibyśmy wspólnie świętować ten sukces i zaprosić Was do udziału w naszym piłkarskim konkursie ⚽️

PYTANIE KONKURSOWE : WYMIEŃ W KTÓRYCH LATACH KLUB KKS LECH POZNAŃ ZDOBYŁ TYTUŁ MISTRZA POLSKI

CO NALEŻY ZROBIĆ, ABY WYGRAĆ :
* polubić post konkursowy oraz naszą stronę facebook.com/buswifi
* zaprosić do zabawy i oznaczyć przynajmniej jednego znajomego
* udostępnij post konkursowy * odpowiedz na pytanie konkursowe, wpisując poprawną odpowiedź w komentarzu pod postem
* wygra 5 osób, które jako PIERWSZE poprawnie odpowiedzą na pytanie konkursowe
DO WYGRANIA :
🥇🥈2 x zestaw kart z wizerunkami i autografami piłkarzy KOLEJORZA ( wydanie na 100 lecie klubu)
🥉🏅3 x plakat z autografami piłkarzy KOLEJORZA ( wydanie na 100 lecie klubu)

NA WASZE ZGŁOSZENIA CZEKAMY DO 25 maja 2022r. ⏳⏱
Ogłoszenie wyników 🏆nastąpi : 27.05.2022.
Życzymy powodzenia !
✊ Pamiętajcie, kto pierwszy ten lepszy 🙃👊 #konkurs #lechpoznan #kolejorz #zagrajiwygraj #wezudzial #nagrody #zabawa


  Akceptuję Regulamin emisji reklam na Monitorach Reklamowych BusWIFI dostępny https://buswifi.pl/do-pobrania/ .
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora, moich danych osobowych dla celów niezbędnych do zawarcia i realizacji z Administratorem danych umowy zlecenia emisji reklamy na monitorach reklamowych, będących własnością Administratora.
  Administrator informuje, że wyrażenie przez Państwa zgody jest dobrowolne. Jednakże, konsekwencją niepodania wymaganych danych osobowych będzie brak możliwości świadczenia przez Administratora na Państwa rzecz usług emisji reklamy. Warunkiem świadczenia usług przez Administratora jest podanie danych osobowych.

  Wyrażam zgodę na używanie przez Administratora urządzeń końcowych, w tym telefonu i systemów wywołujących w celach marketingu bezpośredniego.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora dla własnych celów marketingowych podanych przeze mnie oraz zebranych w przyszłości przez Administratora moich danych osobowych.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od administratora informacji handlowych i marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych i tzw. automatycznych systemów wywołujących, wybierając jako formę kontaktu wiadomości elektroniczne (e-mail, sms/mms).
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od administratora informacji handlowych i marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych i tzw. automatycznych systemów wywołujących, wybierając jako formę kontaktu połączenia głosowe rozmowa telefoniczna.

  Administrator informuje, iż wyrażenie przez Państwa powyższej zgody/zgód jest dobrowolna. Udzieloną nam zgodę mogą Państwo prawo wycofać w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych przed cofnięciem zgody.