Modernizacja sieci ekranów LCD w Buswifi – inwestujemy w rozwój, gdy miasto śpi!

W Buswifi nie znamy pojęcia „czas wolny”. Gdy większość z Was odpoczywa, my w pocie czoła pracujemy na zajezdniach, aby nasza sieć ekranów LCD była jeszcze lepsza. O 3 nad ranem, kiedy autobusy mają przerwę, my wnikliwie modernizujemy nasze systemy. To właśnie w tych godzinach nocnych, zajezdnia autobusowa tętni życiem w rytmie postępu.

Zapraszamy do odkrycia możliwości, jakie oferują nasze ekrany LCD. To nie tylko przestrzeń reklamowa, ale przede wszystkim platforma dla tych, którzy cenią innowacyjność i chcą być o krok przed konkurencją. Rozważ potencjał, jaki niesie za sobą współpraca z Buswifi, i pozwól, aby Twoja marka zyskała nowy wymiar w ruchliwym świecie miejskiej komunikacji.

„Sen” zajezdni
Nasze ekrany nie śpią


  Akceptuję Regulamin emisji reklam na Monitorach Reklamowych BusWIFI dostępny https://buswifi.pl/do-pobrania/ .
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora, moich danych osobowych dla celów niezbędnych do zawarcia i realizacji z Administratorem danych umowy zlecenia emisji reklamy na monitorach reklamowych, będących własnością Administratora.
  Administrator informuje, że wyrażenie przez Państwa zgody jest dobrowolne. Jednakże, konsekwencją niepodania wymaganych danych osobowych będzie brak możliwości świadczenia przez Administratora na Państwa rzecz usług emisji reklamy. Warunkiem świadczenia usług przez Administratora jest podanie danych osobowych.

  Wyrażam zgodę na używanie przez Administratora urządzeń końcowych, w tym telefonu i systemów wywołujących w celach marketingu bezpośredniego.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora dla własnych celów marketingowych podanych przeze mnie oraz zebranych w przyszłości przez Administratora moich danych osobowych.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od administratora informacji handlowych i marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych i tzw. automatycznych systemów wywołujących, wybierając jako formę kontaktu wiadomości elektroniczne (e-mail, sms/mms).
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od administratora informacji handlowych i marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych i tzw. automatycznych systemów wywołujących, wybierając jako formę kontaktu połączenia głosowe rozmowa telefoniczna.

  Administrator informuje, iż wyrażenie przez Państwa powyższej zgody/zgód jest dobrowolna. Udzieloną nam zgodę mogą Państwo prawo wycofać w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych przed cofnięciem zgody.