BUSWIFI.TV sponsorem Klubu Sparta Wrocław

Razem z naszymi ekranami mobilnymi w komunikacji publicznej, BusWiFi.TV jest ciągle w ruchu. Dlatego wspieramy aktywność i sporty, szczególnie te naprawdę szybkie. buswifi spartaJeśli interesują się Państwo żużlem i śledzą zawody, mogli Państwo na ostatnich spotkaniach Sparty Wrocław zauważyć nasze logo wśród sponsorów. Na naszych ekranach informacyjnych w komunikacji miejskiej będziemy wyświetlać spoty klubu i zapraszać na kolejne rozgrywki.  Razem z Klubem Sparta Wrocław mamy również w zanadrzu niespodzianki dla pasażerów i fanów żużlu. Niedługo podamy więcej informacji, dlatego zachęcamy Państwa do śledzenia naszej strony, fanpage oraz przyglądaniu się  komunikatom na naszych ekranach.

Razem kibicujmy Spracie Wrocław tego lata!


  Akceptuję Regulamin emisji reklam na Monitorach Reklamowych BusWIFI dostępny https://buswifi.pl/do-pobrania/ .
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora, moich danych osobowych dla celów niezbędnych do zawarcia i realizacji z Administratorem danych umowy zlecenia emisji reklamy na monitorach reklamowych, będących własnością Administratora.
  Administrator informuje, że wyrażenie przez Państwa zgody jest dobrowolne. Jednakże, konsekwencją niepodania wymaganych danych osobowych będzie brak możliwości świadczenia przez Administratora na Państwa rzecz usług emisji reklamy. Warunkiem świadczenia usług przez Administratora jest podanie danych osobowych.

  Wyrażam zgodę na używanie przez Administratora urządzeń końcowych, w tym telefonu i systemów wywołujących w celach marketingu bezpośredniego.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora dla własnych celów marketingowych podanych przeze mnie oraz zebranych w przyszłości przez Administratora moich danych osobowych.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od administratora informacji handlowych i marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych i tzw. automatycznych systemów wywołujących, wybierając jako formę kontaktu wiadomości elektroniczne (e-mail, sms/mms).
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od administratora informacji handlowych i marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych i tzw. automatycznych systemów wywołujących, wybierając jako formę kontaktu połączenia głosowe rozmowa telefoniczna.

  Administrator informuje, iż wyrażenie przez Państwa powyższej zgody/zgód jest dobrowolna. Udzieloną nam zgodę mogą Państwo prawo wycofać w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych przed cofnięciem zgody.