Konkurs zakończony

Konkurs zorganizowany przez BusWiFi.TV oraz klub WTS Sparta Wrocław, zakończony. Do wygrania był udział w treningu wrocławskiej drużyny i wstęp do parku maszyn. Podczas konkursu emocje wciąż wzrastały, bo Sparta zwyciężała w kolejnych meczach ostatecznie zostając Wicemistrzem Polski!  Wszyscy im kibicowaliśmy i ponownie gratulujemy sukcesów. Ogromne gratulacje należą się również zwyciężczyni naszego konkursu Pani Ewie Korczyk. Wykonała zadanie konkursowe i napisała najlepszą, zdaniem Komisji Konkursowej, odpowiedź na pytanie „Dlaczego to właśnie ja powinienem spotkać się z  zawodnikami mojej ulubionej drużyny podczas treningu?”. Komisji tak bardzo podobały się odpowiedzi wszystkich uczestników, że zdecydowała się nagrodzić każdego małą nagrodą na kolejnym meczu- programem.  Mamy nadzieję, że uczestnikom przypadła do gustu forma konkursu 😉 Myślimy nad zorganizowaniem kolejnych! Bezpiecznej drogi i bądźcie z nami.


Akceptuję Regulamin emisji reklam na Monitorach Reklamowych BusWIFI dostępny https://buswifi.pl/do-pobrania/ .
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora, moich danych osobowych dla celów niezbędnych do zawarcia i realizacji z Administratorem danych umowy zlecenia emisji reklamy na monitorach reklamowych, będących własnością Administratora.
Administrator informuje, że wyrażenie przez Państwa zgody jest dobrowolne. Jednakże, konsekwencją niepodania wymaganych danych osobowych będzie brak możliwości świadczenia przez Administratora na Państwa rzecz usług emisji reklamy. Warunkiem świadczenia usług przez Administratora jest podanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na używanie przez Administratora urządzeń końcowych, w tym telefonu i systemów wywołujących w celach marketingu bezpośredniego.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora dla własnych celów marketingowych podanych przeze mnie oraz zebranych w przyszłości przez Administratora moich danych osobowych.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od administratora informacji handlowych i marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych i tzw. automatycznych systemów wywołujących, wybierając jako formę kontaktu wiadomości elektroniczne (e-mail, sms/mms).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od administratora informacji handlowych i marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych i tzw. automatycznych systemów wywołujących, wybierając jako formę kontaktu połączenia głosowe rozmowa telefoniczna.

Administrator informuje, iż wyrażenie przez Państwa powyższej zgody/zgód jest dobrowolna. Udzieloną nam zgodę mogą Państwo prawo wycofać w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych przed cofnięciem zgody.