Szkolimy się w Skoda Auto Szkoła !

W czerwcu i lipcu odbyliśmy fantastyczne dwudniowe szkolenie w Skoda Auto Szkoła. Dopisała pogoda, dopisały nastroje, dopisał świetny instruktor. Przez te dwa dni nauczyliśmy się wielu nowych rzeczy. Pomimo że część z nas ma prawo jazdy od ponad 20 lat to duża część przyswojonej wiedzy oraz doświadczeń była zupełnie nowa. Począwszy od przyjęcia prawidłowej pozycji za kierownicą (często traktowane jest to po macoszemu), poprzez niewłaściwe trzymanie kierownicy, a skończywszy na niewłaściwych reakcjach odruchowych na nieprzewidziane zdarzenia na drodze.

Nasz instruktor świetnie wkomponował się w nasz zespół, szybko znaleźliśmy wspólny język, dzięki czemu szkolenie przebiegało sprawnie, a my łączyliśmy przyjemne z pożytecznym.

Miejsce szkolenia też jest niesamowite – plac manewrowy wyposażony jest w nowoczesną infrastrukturę, która umożliwia symulację nieprzewidzianych zdarzeń losowych na drodze poprzez m.in. kurtyny wodne, zraszanie nawierzchni wodą, a także tzw. „szarpak”, który wprowadza auto w podsterowny poślizg.

Dwa dni szkolenia, każdy po 7 godzin przeprowadzone w odstępie jednego miesiąca dało nam możliwość najpierw nauki odpowiednich zachowań i wyrobienia właściwych odruchów na zdarzenia, a następnie na doskonalenie tych umiejętności w bardziej skomplikowanych manewrach.

Polecamy zarówno miejsce, jak i instruktora !


  Akceptuję Regulamin emisji reklam na Monitorach Reklamowych BusWIFI dostępny https://buswifi.pl/do-pobrania/ .
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora, moich danych osobowych dla celów niezbędnych do zawarcia i realizacji z Administratorem danych umowy zlecenia emisji reklamy na monitorach reklamowych, będących własnością Administratora.
  Administrator informuje, że wyrażenie przez Państwa zgody jest dobrowolne. Jednakże, konsekwencją niepodania wymaganych danych osobowych będzie brak możliwości świadczenia przez Administratora na Państwa rzecz usług emisji reklamy. Warunkiem świadczenia usług przez Administratora jest podanie danych osobowych.

  Wyrażam zgodę na używanie przez Administratora urządzeń końcowych, w tym telefonu i systemów wywołujących w celach marketingu bezpośredniego.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora dla własnych celów marketingowych podanych przeze mnie oraz zebranych w przyszłości przez Administratora moich danych osobowych.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od administratora informacji handlowych i marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych i tzw. automatycznych systemów wywołujących, wybierając jako formę kontaktu wiadomości elektroniczne (e-mail, sms/mms).
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od administratora informacji handlowych i marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych i tzw. automatycznych systemów wywołujących, wybierając jako formę kontaktu połączenia głosowe rozmowa telefoniczna.

  Administrator informuje, iż wyrażenie przez Państwa powyższej zgody/zgód jest dobrowolna. Udzieloną nam zgodę mogą Państwo prawo wycofać w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych przed cofnięciem zgody.