BUS WIFI QUIZ SMS

Zespół Bus Wifi nie przestaje zaskakiwać i ogłasza kolejny KONKURS „BUS WIFI QUIZ SMS”😉
Nie patrz za okno, nie patrz w telefon – podnieś głowę w górę i spójrz w ekran BUS WIFI 😉
Szukajcie naszych ekranów w autobusach w Poznaniu, Wrocławiu i Kielcach, na których w dniach 4 do 18 marca 2021r. pojawi się QUIZ z pytaniami konkursowymi sprawdzającymi Waszą wiedzę ze znajomości gwary poznańskiej, a następnie napisz :
DLACZEGO WARTO CZYTAĆ KSIĄŻKI?
Wybierzemy 5 zwycięzców, którzy otrzymają nagrody w postaci bestsellerowych książek pt „Królestwo” Nosebo

ZADANIE KONKURSOWE :
odpowiedz na 5 pytań w quizie oraz pytanie otwarte „DLACZEGO WARTO CZYTAĆ KSIĄŻKI?”
i wyślij odpowiedzi w SMSie na nr tel 71700
(Koszt SMS wynosi 1,00 zł netto / 1,23 zł z VAT)

ZASADY:
* wyślij SMS na nr 71700
* treść wiadomości zacznij od prefiksu: wtag
* w treści SMS wpisz 5 odpowiedzi na pytania zawarte w quizie
* następnie napisz krótką odpowiedź na pytanie konkursowe „DLACZEGO WARTO CZYTAĆ KSIĄŻKI?”
* WAŻNE! SMS może zawierać max 160 znaków (bez polskich znaków).

PRZYKŁAD: wtag A, D, C, B, Ksiazki rozwijaja nasz umysl.

Na Wasze SMSy czekamy w dniach 4-18.03.2021.
Koszt SMS wynosi 1,00 zł netto / 1,23 zł z VAT.

Regulamin do pobrania 👉https://buswifi.pl/do-pobrania/


  Akceptuję Regulamin emisji reklam na Monitorach Reklamowych BusWIFI dostępny https://buswifi.pl/do-pobrania/ .
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora, moich danych osobowych dla celów niezbędnych do zawarcia i realizacji z Administratorem danych umowy zlecenia emisji reklamy na monitorach reklamowych, będących własnością Administratora.
  Administrator informuje, że wyrażenie przez Państwa zgody jest dobrowolne. Jednakże, konsekwencją niepodania wymaganych danych osobowych będzie brak możliwości świadczenia przez Administratora na Państwa rzecz usług emisji reklamy. Warunkiem świadczenia usług przez Administratora jest podanie danych osobowych.

  Wyrażam zgodę na używanie przez Administratora urządzeń końcowych, w tym telefonu i systemów wywołujących w celach marketingu bezpośredniego.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora dla własnych celów marketingowych podanych przeze mnie oraz zebranych w przyszłości przez Administratora moich danych osobowych.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od administratora informacji handlowych i marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych i tzw. automatycznych systemów wywołujących, wybierając jako formę kontaktu wiadomości elektroniczne (e-mail, sms/mms).
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od administratora informacji handlowych i marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych i tzw. automatycznych systemów wywołujących, wybierając jako formę kontaktu połączenia głosowe rozmowa telefoniczna.

  Administrator informuje, iż wyrażenie przez Państwa powyższej zgody/zgód jest dobrowolna. Udzieloną nam zgodę mogą Państwo prawo wycofać w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych przed cofnięciem zgody.