Nocna akcja BusWiFi

Ku Waszemu zdziwieniu to właśnie element pracy naszego zespołu BusWiFi🚍📺

Zastanawiasz się, co przedstawia zdjęcie ?👇🤔


Taki dystans pokonał ostatnio nasz poznański dział serwisowy po zajezdni, aby przeprowadzić periodyczny przegląd ekranów- tym razem we Wrocławiu.
Priorytetem naszej firmy jest najwyższa jakość usług🥇, 100% zadowolenie klienta 💯, a co za tym idzie sprawność techniczna naszych nośników tj 22″ ekranów LCD🖥 w komunikacji publicznej 🚌w kilku lokalizacjach w Polsce:

Poznań

Wrocław

Kielce

Katowice

Zapewniamy naszym klientom i reklamodawcom najwyższy poziom usług, dlatego nasi serwisanci regularnie dokonują przeglądów technicznych ekranów należących do sieci BusWiFi.

Często wiąże się to z pracą w późnych godzinach nocnych i przemierzaniem wielu kilometrów 🏃‍♂️🚶‍♂️🛠po zajezdniach autobusowych przewoźników, z którymi współpracujemy. @mpkwroclaw @mpkpoznan @mpkkielce @pkmkatowice


Szukasz sposobu na skuteczne dotarcie do nowych klientów? Chętnie przygotujemy dla Ciebie ofertę „uszytą na miarę” 🙌😉Skontaktuj się z nami jeszcze dziś !👇


☎ 61 624-86-82 lub 71 722 79 94

📥 biuro@buswifi.media


#priorytety #profesjonalizm #serwis #akcjaserwisowa #pracanocą #highquality #reklama #reklamawkomunikacjimiejskiej #zareklamujsie #komunikacjamiejska


  Akceptuję Regulamin emisji reklam na Monitorach Reklamowych BusWIFI dostępny https://buswifi.pl/do-pobrania/ .
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora, moich danych osobowych dla celów niezbędnych do zawarcia i realizacji z Administratorem danych umowy zlecenia emisji reklamy na monitorach reklamowych, będących własnością Administratora.
  Administrator informuje, że wyrażenie przez Państwa zgody jest dobrowolne. Jednakże, konsekwencją niepodania wymaganych danych osobowych będzie brak możliwości świadczenia przez Administratora na Państwa rzecz usług emisji reklamy. Warunkiem świadczenia usług przez Administratora jest podanie danych osobowych.

  Wyrażam zgodę na używanie przez Administratora urządzeń końcowych, w tym telefonu i systemów wywołujących w celach marketingu bezpośredniego.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora dla własnych celów marketingowych podanych przeze mnie oraz zebranych w przyszłości przez Administratora moich danych osobowych.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od administratora informacji handlowych i marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych i tzw. automatycznych systemów wywołujących, wybierając jako formę kontaktu wiadomości elektroniczne (e-mail, sms/mms).
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od administratora informacji handlowych i marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych i tzw. automatycznych systemów wywołujących, wybierając jako formę kontaktu połączenia głosowe rozmowa telefoniczna.

  Administrator informuje, iż wyrażenie przez Państwa powyższej zgody/zgód jest dobrowolna. Udzieloną nam zgodę mogą Państwo prawo wycofać w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych przed cofnięciem zgody.